Imprezy

Urodziny, komunia, chrzest, bierzmowanie, baby shower, „okrągła” rocznica ślubu czy inne rodzinne przyjęcie? Nie masz ochoty ani czasu organizować takiej uroczystości w domu? Nie dziwmy się wcale, bo to wiąże się z ogromem wysiłku i koniecznością poświęcenia sporo czasu na przygotowania. Oczywiście wiele osób mówi, że zorganizowanie takiego przyjęcia jest całkiem proste. Jednak tylko z pozoru. Dobre przygotowanie imprezy wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także wiele cierpliwości i pomysłowości. To nie tylko przyrządzenie pysznych, różnorodnych posiłków i słodkości, ale także duże zakupy, udekorowanie stołu czy posprzątanie mieszkania. Ileż czasu trzeba poświęcić na te czynności… I tutaj może zacząć się nasza rola… Do naszej oferty wprowadziliśmy organizowanie imprez okolicznościowych zamkniętych, do 40 osób.

Czy warto z nami zorganizować imprezę okolicznościową? Odpowiedź jest tylko jedna: warto. Co zapewniamy? Przytulny lokal, dobre jedzenie i fachowe porady. Co zyskujesz? Czas, który możesz poświecić na to, co najbardziej lubisz robić albo na odpoczynek. A do tego zadowolonych i najedzonych gości. A w pakiecie otrzymujesz także nasze sugestie i nieszablonowe pomysły. No i zapomnieliśmy, w cenie są piękne widoki na Góry Świętokrzyskie. To chyba całkiem sporo? Wchodzisz w to?

Naturalnie pewnie masz jakiś ogólny zarys planowanej imprezy. I z chęcią Cię wysłuchamy, a potem opowiemy o naszych pomysłach. Zaproponujemy wiele inspiracji, w zależności od charakteru uroczystości. Wspólnie z Tobą ustalimy wszystkie szczegóły imprezy i menu. Jesteśmy otwarci na wszelkie Twoje propozycje.

Z doświadczenia wiemy, że klienci szczególną uwagę przykładają do aranżacji stołu. Pewnie Ty także chcesz, żeby był nakryty perfekcyjnie… Jak my to widzimy? Otóż stoły nakrywamy klasycznymi, białymi obrusami. Serwetki układane są w wybrany sposób, a całość uzupełniają kompozycje ze świeżych lub sztucznych kwiatów. Mamy także do wyboru wazony, świeczki, lampki, ale to wszystko ustalimy już wspólnie podczas spotkania. A może masz inną wizję? Super, omówimy ją i wcielimy w życie.

W pełni profesjonalnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania. Zadowolenie klienta to klucz naszej działalności. Stawiamy także na słowność oraz wysoki standard przygotowania i obsługi imprezy. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby przyjęcie na długo pozostało w pamięci jego uczestników.