O Pizza Viva Cafe

Witamy, witamy… i od razu chcemy się przedstawić. Z tej strony Viva Pizza Cafe! Może już mieliśmy przyjemność się spotkać, a jak nie to liczymy na szybkie zawarcie znajomości… Na rynku istniejemy od 2009 roku i od samego początku naszym celem było stworzenie przytulnego miejsca do spotkań, z dobrą kuchnią. U nas możesz spędzić czas z przyjaciółmi czy paczką znajomych i do tego jeszcze dobrze zjeść.

Doskonały smak – to właśnie to, na co stawiamy. Do naszych dań używamy wyłącznie świeżych składników, z wysokiej półki. Nie oszczędzamy na jakości produktów. Dobrze wiemy, że od tego zależy smak naszych potraw. Wyobraź sobie idealnie cienkie i zarazem chrupkie ciasto, aromatyczny sos i rozciągający się ser – ślinka cieknie? To musisz spróbować naszej pizzy! Oryginalna receptura oraz najlepsze dodatki, a do tego ogrom pasji i serca – to przepis na nasz sukces. Duża ilość wariantów „smakowych” sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwracamy szczególną uwagę na dobranie idealnych proporcji składników, ale możesz także sam zaproponować swoją kompozycję. Od nas nie możesz wyjść nienajedzony. Nasza pizza urzeka nawet najbardziej wymagających smakoszy tego wyjątkowego krążka.

Ponadto zachęcamy do spróbowania pozostałych dań z naszej oferty. Smak jak u mamy gwarantowany!

pizza viva cafe

W Viva Pizza Cafe zawsze znajdziesz

Chrupiąca Pizza
Dania Gorące
Świeże Sałatki
Zestawy Obiadowe
Mrożone Lody
Orzeźwiające Napoje
viva-logo
zestawy obiadowe

A tak tylko między nami to uwielbiamy obserwować jak klienci ochoczo spożywają nasze dania. To dla nas najlepsza nagroda. Uwielbiamy to co robimy, a otrzymywane pozytywne opinie, jeszcze w większym stopniu, napędzają nas do pracy.

Jeśli nie masz czasu, żeby nas odwiedzić w lokalu to nic nie szkodzi. I o takiej opcji pomyśleliśmy. Oprócz możliwości spożycia posiłku na miejscu oraz wzięcia na wynos to istnieje także wariant dostawy zamówienia. Przerwa w pracy, brak pomysłu na kolację, a może brak czasu na przygotowanie obiadu? Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Uratujemy Cię nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach! Czas oczekiwania, uzależniony jest od ilości zamówień. Spokojnie nie będzie trwało to wieczność, bo do 60 minut otrzymasz swój posiłek.

Lubimy dbać o naszych klientów, stąd też chcemy im w maksymalnym stopniu ułatwić życie. I z tego względu wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość organizowana imprez okolicznościowych zamkniętych do 40 osób.
Głodny? Z nami niezwykłe doznania smakowe gwarantowane! Zapraszamy do odwiedzin albo telefonicznego składania zamówień.